تصویری از گوشی همراه لومیا 900نوکیا

وکیا تلفن همراه هوشمند جدید خود با عنوان "لومیا ۹۰۰" در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی لاس وگاس ۲۰۱۲ رونمایی خواهد کرد. به گزارش ایتنا از مهر، یک سایت فعال در انتشار اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات به نام Pocketnow تصاویری از تلفن همراه هوشمند جدید نوکیا را منتشر کرده که برپایه سیستم عامل ویندوزفون و با فناوری نسل چهارم موبایل (LTE ) سازگار است. این تصاویر گویای آن است که "لومیا ۹۰۰" برخلاف "لومیا ۸۰۰" دارای یک دوربین جلویی است. برپایه اظهارات این سایت، شرکت فنلاندی نوکیا این تلفن همراه هوشمند را در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی ۲۰۱۲ در لاس وگاس رونمایی خواهد کرد. "پل تارو"، خبرنگار سایت winsupersite که پرتال بسیار نزدیک به مایکروسافت است تائید کرده که تلفن همراه هوشمندی که در این عکس‌ها دیده می‌شود مربوط به نمونه آزمایشی یکی از مدل‌های جدید نوکیا برپایه ویندوزفون است. براساس گزارش وب نیوز، وی همچنین تاریخ عرضه لومیا ۹۰۰ با نام اولیه "نوکیا ACE" را در بازار آمریکا ۱۸ مارس ۲۰۱۲ و تحت لیسانس اپراتور AT&T اعلام کرد.  نوکیا تلفن همراه هوشمند جدید خود با عنوان "لومیا ۹۰۰" در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی لاس وگاس ۲۰۱۲ رونمایی خواهد کرد.

به گزارش ایتنا از مهر، یک سایت فعال در انتشار اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات به نام Pocketnow تصاویری از تلفن همراه هوشمند جدید نوکیا را منتشر کرده که برپایه سیستم عامل ویندوزفون و با فناوری نسل چهارم موبایل (LTE ) سازگار است.

این تصاویر گویای آن است که "لومیا ۹۰۰" برخلاف "لومیا ۸۰۰" دارای یک دوربین جلویی است.

برپایه اظهارات این سایت، شرکت فنلاندی نوکیا این تلفن همراه هوشمند را در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی ۲۰۱۲ در لاس وگاس رونمایی خواهد کرد.

"پل تارو"، خبرنگار سایت winsupersite که پرتال بسیار نزدیک به مایکروسافت است تائید کرده که تلفن همراه هوشمندی که در این عکس‌ها دیده می‌شود مربوط به نمونه آزمایشی یکی از مدل‌های جدید نوکیا برپایه ویندوزفون است.

براساس گزارش وب نیوز، وی همچنین تاریخ عرضه لومیا ۹۰۰ با نام اولیه "نوکیا ACE" را در بازار آمریکا ۱۸ مارس ۲۰۱۲ و تحت لیسانس اپراتور AT&T اعلام کرد.

/ 0 نظر / 27 بازدید